تبلیغات
downlods.ir|برترین سایت دانلود و آموزش فارسی - فرهنگ لغت آنلاین مایکروسافت
فرهنگ لغت آنلاین مایکروسافت | معرفی سایتهای برتر ,
کمپانی مایکروسافت سرویس جدیدی را برای ترجمه لغات و متون زبان های مختلف ارائه کرد. ابزار Windows Live Translator سرویسی از خانواده Windows Live است که می تواند بطور مستقیم یک صفحه وب و یا بخشی از متن را بطور کامل به زبان دیگری ترجمه کند.
فناوری "مترجم زنده مایکروسافت" توسط شرکت نرم افزاری Systran تهیه شده است و در این ابزار گزینه جداگانه ای برای ترجمه متون مرتبط با فناوری های نوین نظیر کامپیوتر نیز در نظر گرفته شده است که ترجمه این متون را قابل فهم تر پردازش کند.
هنوز توضیحات و مشخصات بیشتری درباره امکانات دیگر این ابزار اعلام نشده است. سرویس هایی مانند Babel Fish از شرکت Altavista و یا مترجم گوگل رقبای اصلی این ابزار مایکروسافت شناخته می شوند؛ چنانکه کارشناسان عقیده دارند سرویس Windows Live Translator از امکانات بیشتری برخوردار است که در آینده به نمایش عموم می گذارد.
 

  مشاهده: Windows Live Translator Beta
نوشته شده توسط آرش یزدانیان در سه شنبه 3 مهر 1386 و ساعت 01:09 ق.ظ
نوشته های پیشین
+ سایت تخصصی دانلود+ تالارهای گفتمان پی سی فروم+ ویرایش فایلهای صوتی با WavePad 3.05+ غیرقابل اجرا کردن رجیستری در ویندوز ، برای امنیت بیشتر+ دانلود فیدخوان 3+ دانلود فیدخوان 2+ تاثیر قایروال در کامپیوتر+ دانلود فیدخوان ۱+ Flock 1.0.1+ هر صدایی که بخواهید!+ Mozilla Firefox 2.0.0.10+ Comodo Firewall Pro 3+ AVG Anti-Virus Free Edition 7.5.503+ Vista Transformation Pack 7+ Orbit 2.4.2

صفحات: